Защитит ли Гарант Александровскую больницу или застройка больницы — это просто бизнес актера Зеленского?

Деньги превыше всего
и ничего личного.

 

Каждый день средства массовой информации убеждают нас о достижениях мачо-президента, его чести, достоинстве, человечности… Он, как великий Геракл, без остановки, и днем, и ночью, рубит антикоррупционным мечом головы коррупционной гидры.

Нас убеждают:“Народ Украины будет спасен! Гидра (коррупционная) будет повержена!”

Но, есть и другая точка зрения. На место отрубленных голов гидре (коррупционной) пришивают новые головы, только “своих”, членов “Зе-команды”. То есть вместо коррупционеров-попередников (предыдущей власти) Гарант ставит на денежные потоки своих. Эти “свои” будут “честно” воровать и заниматься контрабандой, но это “свои” и они “честные”.

В чем же суть моего вопроса к Гаранту конституционных прав граждан?  Защитит ли Зеленский столичную Александровскую больницу и эти самые конституционные права? А именно — право на:

Стаття 27. Кожна людина має невід’ємне право на життя.

Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування.

Право на жизнь, в текущих условиях — это фикция, если не выполняется конституционное право на охрану здоровья и медицинскую помощь. А уничтожение коммунальной и государственной медицины — это уничтожение конституционного права на охрану здоровья.

Мой вопрос к Президенту: “Вы кто, господин Зеленский, Гарант Конституционных прав граждан или банальный, очень не смешной актер? Готовы ли Вы, как Геракл, защищать конституционные права граждан? Если Да, то начните, например, с Александровской больницы в г. Киеве и Протасового яра (историческая территория, ландшафтная зеленая зона, которая должна радовать киевлян и беречь их здоровье, а не застроена бетонными джунглями).

В соответствии с Конституцией Украины все стройки в Киеве незаконные (объяснение  — в моем обращении к Президенту). Проблема больницы еще и в том, что земля в центре города дорогая, поэтому на ее месте хотят построить небоскребы — высокоприбыльный бизнес для грабителя-застройщика.

Кто строит?

  1. Киевская государственная администрация — орган государственной исполнительной власти, подконтрольный Президенту. И по Конституции Президент контролирует все ветви власти. Особенно теперь, после выборов, когда у него прав больше, чем у королевы Великобритании. Вот только об обязанностях наши президенты не вспоминают.
  2. В свите Президента Зеленского много застройщиков, которые грабят киевлян, забирают у нас коммунальную собственность, являющуюся основой экономической независимости и безопасности (в том числе безопасности в сфере охраны здоровья)  громады Киева.

Ну что, пан Зеленский!
Вы Гарант конституционных прав граждан или слуга двух господ — олигархов (действующих) и своего окружения (будущих олигархов)?

Текст письма, которое направлено Гаранту.

Президенту України
Моргун Вячеслав Васильович
********************
м. Київ

********************

ЗАЯВА

Шановний Президенте! 

До Вас звертаються кияни, члени територіальної громади міста Києва. В нашому місті під прикриттям Ваших підлеглих — Київської міської державної адміністрації (КМДА) — здійснюється системне пограбування громади. Зараз ці люди без честі і совісті взялися за знищення Олександрівської (колись Жовтневої) лікарні, яка є закладом охорони здоров’я, пам’яткою архітектури, історії та культури. Цю лікарню будували наші прадіди. Вона була основою комунальної медицини міста Києва понад 150 років. А тепер частина території лікарні передана під будівництво хмарочоса. Припинено функціонування трьох корпусів (ніби то під реконструкцію). Під загрозою закриття — найпотрібніший і найзатребуваніший киянами кардіологічний  корпус, де лікуються хворі з інсультами, інфарктами, гіпертонією та іншими серцево-судинними недугами. І це в той час, коли за всіма світовими і всеукраїнськими даними саме серцево-судинні недуги є першопричиною підвищеної смертності в Україні і в світі. Лікарня вже більше 10 років знаходиться в стані постійного ремонту. Суми, які виділені на ремонт, були викрадени Вашими підлеглими та перевищують суми закуплених лікарських засобів і зарплати медпрацівників.

Під час проведення виборів, всесвітніх конкурсів (“Євробачення” та ін.), футбольних світових змагань (Євро-2012” та ін.)“, і навіть революцій на Майдані ця лікарня (через розташування біля  бізнес центру “ПАРУС”, Національного спортивного комплексу «Олімпійський» та “Палацу спорту”) була гарантом надання швидкої медичної допомоги в найскладніших невідкладних ситуаціях, врятувала  від смерті поранених і від серцевих нападів емоційних вболівальників. Це єдина багатопрофільна лікарня комунального підпорядкування в центрі Києва на Правому березі, з напрацьованим роками досвідом і виважено підібраним високопрофесійним персоналом. (Київська міська клінічна лікарня швидкої допомоги на Лівому березі при невідкладних станах може не встигнути надати швидку допомогу через затори на дорогах чи ремонт мостів). Унікальні фахівці кардіологічного відділення допомогли тисячам пацієнтів стати здоровим і повноцінними членами громади після важких серцево-судинних операцій. Тому ми вимагаємо припинити злочинну діяльність забудовників, оскільки: 

  1. На поточний момент все будівництво на території Києва та приватизація комунальної власності є незаконною і злочинною. Згідно з Конституцією — Стаття 143 — територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, яке є в комунальній власності громади. Територіальна громада є єдиним (абсолютним) власником комунальної власності. 
  2. Нас, членів територіальної громади, ніхто не питав про можливу забудову лікарні, а також парків, скверів, дитячих майданчиків, Протасового Яру та інших земельних ділянок. Мешканці Печерського району силовим шляхом вже захищали свою власність, свою Олександрівську лікарню два роки тому. Але нині забудовники знову порушують наше право комунальної власності та право на медичне забезпечення. 
  3. Також територіальна громада не створювала органів місцевого самоврядування. Створення органу місцевого самоврядування має на увазі створення структури місцевої влади територіальної громади і наділення її повноваженнями, перш за все — повноваженнями з управління спільною власністю територіальної громади — комунальною власністю. Комунальна власність — матеріальна конституційна основа місцевого самоврядування, яка повинна використовуватися в інтересах всієї громади, для вирішення питань місцевого значення: освіта, охорона здоров’я, безпека, екологія, комунікації і т.д. Незаконна передача цієї власності в приватні руки привела до того, що столиця України втратила економічну свободу і незалежність, а з нею і політичну незалежність. Зараз бандити від влади не тільки грабують киян, а й хочут позбавити нас життя шляхом забудови лікарні. 

Вимагаємо від Вас, як Гаранта наших конституційних прав, виконати свій обов’язок Гаранта — припинити незаконну забудову Олександрівської лікарні та інших земельних ділянок міста Києва і не забирати можливість у киян та гостей столиці отримувати високоякісну багатопрофільну і швидку медичну допомогу.    

Дата 18/07/2019                                                                                                                         Підпис

ФОРУМ/ОТЗЫВЫ/КОММЕНТАРИИ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *